Twoje zadowolenie, moim sukcesem!

Doradztwo
transportowe
Ewidencja
czasu pracy
REPREZENTOWANIE
PODCZAS KONTROLI,
ODWOŁANIA OD DECYZJI
ITD ORAZ PIP
PŁACA MINIMALNA
NIEMCY, FRANCJA,
NORWEGIA, Austria

Szukasz profesjonalnego szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego, czasu pracy kierowców, przewozów na potrzeby własne. Chcesz uniknąć płacenia wysokich kar ? Jesteś na dobrej drodze. Czy wiesz, że przekroczenia czasu pracy przez kierowców oraz nieprawidłowe użytkowanie urządzeń rejestrujących (tachografów) i wynikające z nich wysokie kary nakładane na kierowców oraz przedsiębiorstwa w większości spowodowane są brakiem wiedzy lub błędnie interpretowanymi przepisami ?

Oferta skierowana jest nie tylko do kierowców, którzy mają bezpośredni obowiązek przestrzegania przepisów czasu pracy, przerw i odpoczynków i powinni być świadomi zasad kontroli oraz ewentualnych konsekwencji ale również do osób dokonujących rozliczeń i kontroli czasu pracy kierowców na podstawie wykresówek, tachografów oraz kart kierowcy. Są to przede wszystkim przedsiębiorcy firm transportowych oraz osoby zarządzające transportem nie tylko w firmach transportowych, ale również w firmach wykonujących przewozy na potrzeby własne.

Nie czekaj, skontaktuj się już teraz a zorganizuje szkolenie dostosowane tematycznie do Twoich potrzeb i nie będą to tylko informacje zawarte w ustawach, rozporządzeniach ale również podzielę się z Wami doświadczeniem zawodowym zdobytym w Inspekcji Transportu Drogowego.

Masz wybór – możesz uczestniczyć w szkoleniu w formie szkolenia otwartego (dla ogółu zainteresowanych), lub w formie szkolenia zamkniętego (z przeznaczeniem wyłącznie dla Twojej firmy).
Dla Państwa wygody szkolenie może być przeprowadzone w dowolnym wyznaczonym przez Państwa miejscu.