Twoje zadowolenie, moim sukcesem!

Doradztwo
transportowe
Ewidencja
czasu pracy
REPREZENTOWANIE
PODCZAS KONTROLI,
ODWOŁANIA OD DECYZJI
ITD ORAZ PIP
PŁACA MINIMALNA
NIEMCY, FRANCJA,
NORWEGIA, Austria

Swoje doświadczenie oraz wiedzę z zakresu przepisów dotyczących czasu pracy kierowców oraz przepisów transportu drogowego zdobyłem jako wieloletni funkcjonariusz Inspekcji Transportu Drogowego prowadzący zarówno kontrole w siedzibach przedsiębiorstw jak również kontrole na drodze. Od samego początku kierowałem nowopowstałym oddziałem Zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego w Wałczu.

Dzięki wiedzy zdobytej w ten sposób doskonale znam i rozumiem problemy związane w wykonywaniem transportu drogowego. Ponadto wciąż doskonale swoje umiejętności w celu zaspokojenia potrzeb Klientów.

Transport drogowy i związane z nim zagadnienia to nie tylko od wielu lat mój zawód, ale i pasja, a moje zaangażowanie i umiejętności skutkują stale poszerzającym się gronem zadowolonych Klientów ponieważ dbam o to aby każde powierzone mi zlecenie było wykonane profesjonalnie.

W swojej pracy bazuje na licencjonowanym oprogramowaniu wykorzystywanym powszechnie przez służby kontrolne nie tylko Polskie, ale i zagraniczne.